Nabídka

Kamenné hodiny

Materiál používaný na výrobu hodin je šumavská rula, jedna z nejstarších  hornin  v Čechách.  Kameny  jsou  ručně opracované, ale převažuje přírodní vzhled kamene.  Hmotnost  hodin  se  pohybuje   od  0,8 kg  (hodiny visací)  až cca  25 kg (hodiny velké  stojací).   Hodiny  jsou osazeny  strojky   quarz, německé výroby, napájenými baterii 1,5 V.  Každé hodiny jsou originál,   po  konzultaci   lze  vyrobit    hodiny   dle    představ zákazníka.  Je nutno  se však  přizpůsobit  přírodnímu  vzhledu kamene.

Veškeré podrobné informace (rozměry, hmotnost, cena, způsob dodání, záruka, obchodní podmínky apod.) o hodinách, plastikách a všech ostatních výrobcích rádi podáme emailem nebo na telefonních číslech uvedených v kontaktech.

 

 

Kamenné plastiky a ostatní

Plastiky, svícny, misky, ale i masivní stoly, umyvadla jsou,  stejně jako hodiny, ze šumavské ruly ručně opracované. Rozměry se pohybují od 8-10 cm až po velké plastiky vysoké 1-1,5m a vážící i 100kg. Zcela samostatně pak jsou masivní kamenné stoly, kde rozměry a hmotnosti jsou velmi rozličné.

Bonsaj

Misky a kameny všeho druhu (otvory pro odvod přebytečné vody, otvory pro upevnění kořenů) pro pěstování bonsají.